Menu Ga naar zoek pagina

Meerdaagse reis naar de Ardennen - 12 oktober 2026

Verheugt u zich ook altijd graag op een leuke vakantie later in het jaar? Schrijf u dan nu in voor de mooie vijfdaagse reis naar de Belgische Ardennen die we in oktober organiseren. Dat wordt in goed gezelschap genieten van de natuur in herfsttooi, én u onderdompelen in de rijke cultuur en historie van dit bijzondere stukje Europa.

Inschrijven

Op maandag 12 oktober vertrekken we per luxe touringcar naar het zuiden. We lunchen in het wonderschone Limburg en rijden dan via een pittoreske route naar Hotel zum Buchenberg in Sankt Vith. Dit familiehotel in de Belgische Eiffel is een ideale uitvalsbasis om de Ardennen te verkennen. De comfortabele kamers hebben elk een eigen badkamer en gezellig zithoekje. In het restaurant staat iedere ochtend een uitgebreid ontbijtbuffet voor ons klaar. ’s Avonds kunt u genieten van een heerlijk driegangendiner.

Gastronomie en geschiedenis

Overdag kunt u mee op interessante excursies. Op dinsdag gaan we in Montenau een Ardense hamrokerij bezoeken, en in het karakteristieke kuuroord Spa de prachtige 18e-eeuwse bouwwerken en fonteinen bewonderen. Op woensdag verdiepen we ons in de strijd die in de Tweede Wereldoorlog in de Ardennen werd gevoerd. We gaan naar het Bastogne War Museum en lunchen hier in het museumrestaurant. Daarna maken we met een lokale gids een bus tour langs bepalende plekken in de Slag om de Ardennen.

Op donderdag bezoeken we het 11e-eeuwse kasteel Petite Somme, dat vele bewoners heeft gekend en momenteel onderdak biedt aan de spirituele leefgemeenschap Radhadesh (Hare Krishna). Na de lunch ligt in het dal van de Ourthe het charmante stadje Durbuy met z’n indrukwekkende stadskasteel op ons te wachten.

Nadat we de koffers hebben gepakt rijden we op vrijdag eerst naar Brouwerij Remise 56 in Koersel. Hier vertelt brouwmeester Patrick ons voluit over zijn grote passie voor het brouwen van speciaalbieren. Dan is het echt tijd voor de terugreis. Na een laatste gezamenlijke driegangendiner kunt u thuis uitblazen en volop nagenieten.

Voordeel voor Vivium-leden

Voor deze all-inclusive reis betaalt u als Vivium-lid € 698,- p.p. bij verblijf in een tweepersoonskamer (niet-leden: € 738,-, eenpersoonskamertoeslag € 80,-). Alle vervoer, verblijf, maaltijden en excursies zijn inbegrepen.

Praktische informatie

Let op: bij deze reis is geen zorgbegeleiding voorhanden, dus u moet voldoende mobiel zijn om de reis zelfstandig te maken! Zoals zelf in de bus kunnen stappen en onderweg zelfredzaam zijn. Natuurlijk kan uw eventuele rollator mee onder in de bus.

Inschrijven

Ontvang alle acties in uw mailbox

Schrijf u in voor de nieuwsbrief

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Inschrijven

U gaat zich inschrijven voor Meerdaagse reis naar de Ardennen op 12 oktober 2026

"(verplicht)" geeft vereiste velden aan

U kunt geheel vrijblijvend uw gegevens invullen. U zit daarna nergens aan vast. De leverancier zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen. Vul de gegevens in van degene die de service nodig heeft.

Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Geslacht
Deze kunt u vinden op uw ledenpas.
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Word vandaag nog lid!

  • Korting op alle Vivium Services
  • Korting op uw aanvullende zorgverzekering
  • Exclusieve ledenacties

Bekijk alle voordelen Direct lid worden